Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký koupit rozměr duše 700x35C?

Dobrý den, potřebuji poradit ohledně koupit duše na trekingové kolo. Kolo jsem koupil v Rakousku a značka je Heavy Tools. Chci je dát jako dárek, jenže na zadní kole je píchlá duše. Jaký rozměr mám koupit? Na plášti je napsáno 700x35c (37-622). Moc se nevyznám v rozměrech těchto duší. Vím například, že 24" je na horské dětské kolo a 26" na horské kolo. Děkuji za radu.

Nemusíte mít strach, v prodejnách s koly Vám poradí a vyberou správnou duši k vašemu plášti, a mnoho těchto prodejen provádí i přímo výměnu duše, takže jestli si na výměnu netroufáte tak oni to za nějaký poplatek vymění,dle množství zakázek si např. druhý den kolo vyzvednete a tedy máte to i se zárukou :-)