Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrtačka s příklepem na doma

Prosím o doporučení nebo nějaké tipy na vrtačky s příklepem pro domácnost.
Nechci vyhodit spousty peněz za profi vrtačku, ale zároveň nechci nějakou šunku co se mi "zadýchá" při 4 díře.
Četnost použití: odhadem 20 děr ročně (zeď, beton, dřevo). Plus, mínus.

Předem děkuji za pomoc.

Také bych se nebál koupit Parksida z Lidlu. Úplné šmejdy to nejsou, na občasné práce, ovšem s rozumem, úplně stačí. Sám ale pořizování nářadí řeším tak, že většinou kupuji profi nářadí z druhé ruky za cenu hobby.