Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Příjezdová cesta k domu

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, příští rok plánujeme stavět baráček. Parcela je do mírného kopce, chtěla bych se právě proto zeptat, čím nejlépe udělat příjezdovou cestu. A ještě jedna otázka k pozemku není cesta ale jen tráva či troška kamení, někde jsem slyšela, že pokud na takovém místě postavíme barák, tak by město mělo zařídit vytvoření cesty je to cca (15-20m) jsem z Ostravy. Je to pravda, nebo jak to vlastně je.

Děkuji

Špetíková Nikola

Čí je pozemek po kterém půjde cesta? Je schválená jako sjezd na pozemní komimunikaci? Zapomeňte na to že ji vybuduje obec pokud nezasitovává obecní pozemky. Osobně jsme stavěli několik domů, veškeré sítě a silnici jsme platili sami a pak zdarma darovali obci, abychom ji aspoň nemuseli udržovat,prohrávat sníh a sami si platit provoz vveřejného osvětlení