Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elektromechanika

Ahoj..asi to je marný pokus,ale co kdyby..mým koníčkem je elektronmechanika,ale nejsem žádný znalec..našel by se někdo,kdo by mě mohl pomoci zatím po netu?Díky za odpovědi,více inf.v mejlu.
Upravena velikost písmen. (Kurt)

díky,vypadá pěkně..Osobně rozumím elektrice silnoproud a spíše hledám někoho,kdo mě prakticky vysvětlí elektroniku slaboproud..Jak začít a tak..Bohužel nemám moc vybavení ani možností.Akorát základ jako měřák digitální něaký šroubbovák,páječku a elektronickou stavebnici bohužel bez návodu a schematů zapojení