Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem drevo a hebl

Zdravim
Mam 1+1 byt tak sem si chtel oddelit kuchynku takovym pultikem.
Ten sem vystavil z heblu a na nej sem si koupil surovou drevenou desku, se kterou sem si trochu pohral aby nejak vypadala.
Ted ale premyslim jak jinak nez srouby ji uchytit jelikoz se mi srouby z vrchu nelibi.
Nedelal ste nekdo neco podobneho?
Zkuste prosim poradit nejaka reseni.
Predem dekuji

Přidělal bych to jako pracovní desku na linku. Takže vruty zespodu. Nevím jak ten váš pultík vypadá a jestli to je možné.
Nebo lze připevnit šrouby zespodu desky, vyvrtat díry do hebelu a pak uchytit chemickou hmoždinkou. Ale volil bych raději řešení kde bude snadná i demontáž.