Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Termostat a pojistka?

Dobrý den,

zákonem je údajně stanoveno, že každý bojler musí mít buď termostat ( č. 691217 ) s pojistkou nebo termostat a tepelnou pojistku.

Jaký je mezi těmito termostaty rozdíl?

Termostat jen s pojistkou nemá tepelnou pojistku? Jakou tedy pak má pojistku?

Termostat č.691217 nemá tedy tepelnou pojistku?

Děkuji

Dobrý den,nechápu proč stále zakládáte nová témata ohledně výměny termostatu v bojleru.Všichni vám to zde popsali dopodrobna.Neřešte zákon,chraňte sebe,celý princip jsem vám popsal v jiném vámi založeném tématu.
Jednoduše,pokud byl váš vadný termostat s tepelnou pojistkou,tak tam musíte dát tentýž,nebo podobný,který má pojistku integrovanou v jedné sondě,váš bojler nemá prostor pro samostatnou tepelnou pojistku.
Jinak se dává do bojlerů tepelná pojistka,která je vsunuta v podobné jímčičce jako je termostat provozní,ale tu šachtičku pro pojistku váš bojler nemá.:-)