Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sklokeramika Zanussi - najednou jen dvě plotny?

Dobrý den, po několika letech bezproblémového používání přestaly dvě plotny ze čtyř správně fungovat. Když je zapneme na maximum, tak se nahřejí, nicméně při jiném stupni nebo po snížení z 9 na jiný stupeň hřát přestanou. Nevíte, co je to za problém, odhad ceny opravy? Jsou to dvě vpravo zasebou. Díky. Mike

Typ ZDT 4152.
Elektronická regulace.
Zda 220V nebo 380V nevím, ale téměř 10let to fungovalo bez problémů.

Dnes jsem pustil na stupeň 9, rozpálilo se, stáhl jsem na stupeň 7 a okamžitě to přestalo hřát, za pár minut to bylo studené. Nicméně jsem to na 7 nechal dalších 10minut a několikrát slyšel, jak to "seplo" (nezaměnitelný zvuk, když vypnete plotnu nebo celou desku), nicméně stále svítil stupeň 7 vedle plotny.
M.