Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elektronky

Ahoj lidi už párkrát jsem tu četl, že chce někdo dělat elektronkový zesilovač. Ted náhodou brouzdám po netu na bazaru a našel jsem tento inzerát http://www.sbazar.cz/luon/detail/10025636-elektron ky-po-rodinnem-sberateli-celkem-13-ks, třeba to někomu pomůže a hodí se mu to. Jen chci upozornit že to nejsem já ani neznám prodejce, jen jsem si v zpomněl při čtení na toto forum. Mějte se pokud jsem porušil pravidla a je to reklama omlouvám se a klidně to smažte.

Ale jo,

na první pohled je tam k rozeznáni pentoda rádkového rozkladu a usmerňovací dioda VN, zbytek bude mít identické použití, elektronkovej odpad z černobílych televizorú roku výroby cca 1960-1970, rozbít a zahodit, vše k ničemu

..... :puff: