Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hydraulika a traktůrek

Dobrý den mám domácí traktor domácí výroby posilovač pluh na orbu radlici ve předu
je tam staré hydro čerpadlo ruské výroby hodně slabé koupil jsem nove průtok 32 litrů na místo původních 10 alebohužel jsemsi nevšiml ,že se musí točit obráceně jinak ho do traktoru ale zapojit nemohu může se točit obráceně či nikoliv děkuji

Tak je to jasné jiné čerpadlo jak silné mám asi zvolit posilovač (ten stejně moc nejde máakorát vztupa výstup je to z nějaké desty)radlice ve předu a pluh vzadu radlice a pluh je strašně slabá a opožděná je tam něco ruského něco slabého hydraulické vedeni a rozdělovač nový ,co jsem nějak hledal je to něco s průtokem 10 ale nevím čeho