Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kvalita značky Fluke

Dobrý den.
Jaké jsou Vaše zkušenosti s touto značkou? Moc jsem se o zkušenostech s ní nedozvěděl. Odpovídá kvalita ceně? A co osciloskopy? Jsou hodně drahý.. :-)

Zkušenost se zkoušečkami - komu jsem ji půjčil, nebo kdo ji u mne viděl při práci, ten ji chtěl. Jsou fakt dobrý a trvanlivý i dobře vybavený.
Nevýhoda: Pokud zničíte kabel, musíte ji zahodit - nedá se vyměnit, ani to neopravují :-(
Přes to mohu pouze podepsat doporučení (Y)