Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno 5.1 reproduktory, zadní nehrají.

Zdravím,
pořídil jsem si k PC 5.1 reproduktory, bohužel se mi nedaří nastavit, aby to hrálo dobře.
V programu Realtek HD jsem nastavil 5.1 místo starých 2.1 a upravil vzdálenost a vyváženost atd...
Při testu v Realtek HD hrají pěkně všechny, ale normálně mimo program hrají jen 2 přední (L/P) a bassák. Střed a dva zadní nic. Kde bych to lépe nastavil?
Základní karta je tato:
https://www.alza.cz/msi-b85-g41-pc-mate-d435989.ht m

Díky moc předem za odpovědi.

Pěkný víkend!

Tak nakonec jsem to nastavil tak, že jsou všechny nastaveny jakoby přední. Hudbu poslouchám z youtube a tam to bohužel na ty zadní nehrají.
Jinak na hry vždy přehodím do normálu. A ve hrách to krásně funguje.