Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jak umlčet uřvané kohouty?

Dobrý den, nevíte někdo jak zavřít kohoutům zobáky? Soused se rozhodl chovat kouhouty a nacpal mi jich asi deset k plotu do malého výběhu. Tam se předvádí jeden před druhým a téměř nepřetržitě kokrhají, takže na naší zahrádce, nebo na sezení u krbu se nedá vydržet. Že si je soused nepřemístí, už mám zjištěné. Taky od výrobce ultrazvukových plašičů drobných zvířat mám zjištěno, že to na kohouty neplatí. Střílet je vzduchovkou nemůžu, protože by v nich soused našel uvázlé diabolky. Nenapadá někoho něco, popřípadě neřešil to už někdo náhodou úspěšně? Díky předem za inspirace, fakt se s těma potvorama nedá vydržet a to teprve začne jaro a život na zahrádce.
Lock, dotaz je z roku 2015. (karel)

Ty jo, no tak něco podobného dělal právě tento soused jinému sousedovi. Vadilo mu, že jeho pes příliš štěká, tak jim tam pustil k plotu jakousi houkačku z náklaďáku a šel na pivo. No ale je pravda, že když řežu dřevo na cirkulce, tak kohouti sklapnou.