Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bojler svítí ale málo hřeje

Dobrý večer, prosím poradte....mám nový bojler Dražice 125L, přesně 11 dní. Kontrolka sice svítí, ale ohřeje se málo vody..... Ze spodu, když sáhnu na ten plastový kryt tak je teplý.....snad se nemohlo tak brzo něco rozbít.....nevíte čím to je? Teplotu mám nastavenoou na 60 stupnů.

Překontroluj spoje pod tím plastovým krytem (při vypnuté elektrice!!!), případně dotáhni nebo domačkni - tuším, že tam jsou takové ty caplíky jako v autě. Podívej, jestli na některém nekape izolace, byl by tam špatný kontakt. Bojler dole hřát nesmí, naopak má hřát do vody, což se rukou na té cisterně nemá projevit.

Zdravím tak tak, není to tak dávno, co tady někdo prezentoval, že Dražice studeňáky přímo přetékají. Takže vypnout a nechat překontrolovat odborníkem, případně to nafotit a poslat do Dražic jako pozdrav nepříjemného zákazníka, protože kvůli tomu to se dá vyhořet.