Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné vypínání televize

Dobrý den,
nevěděl by někdo z jakého důvodu se vypíná televize lg? Napojena je na satelit skiling. Musí se všechno vypnout a zapnout, aby se znovu rozběhla. Někdy je to i několikrát za den.
Děkujeme Rozky

Dobrý den pane, děkujeme za informace, je jich tam mnoho a musíme je dát přečíst synovi.
Náš problém s televizí LG, Vám musíme upřesnit. Koupili jsme ji v roce 2010. Obraz se sekne, ani zvuk nejde, zůstane na mrtvém bodě(zůstane svítit) a televize je vypnutá. Stane se, že když přepínáme stanice funguje jen Tv24. Ostatní základní stanice nefungují. Musíme ovladačem vypnout televizi i satelit a pak znovu všechno zapnout. Možná popisujeme situaci špatně, aby byla k pochopení? Snad nám situaci nějakým způsobem osvětlíte? Máme dva ovladače, jeden je na televizi a druhý na satelit, není tohle problém?
Děkujeme za odpověď a přejeme pěkný den.

Pokud funguje jen CT24, je třeba povytáhnout a zastrčit dekódovací kartu Skylink v satelitním přijímači (u mně to občas taky udělá).
Pokud se obraz ze satelitu zasekne ale televize jede - zobrazuje zaseknutý obraz, tak zafungovalo "kurvítko" v satelitním přijímači.