Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obrázek vrchního krytu šicího stroje Veritas 8014/35

Dobrý den,
moc prosím o vyfocení horního krytu šicího stroje Veritas-programový automat. šicí stroj 8014/35. Slouží mi velmi dobře už 40let a nějak se mi porouchal navíječ spodní nitě pod horním krytem stroje. V návodu k obsluze tento obrázek není, ale snad bychom závadu dokázali odstranit, pokud budeme mít foto.
Děkuji Vám za odpověď a přeji pěkný den.
S pozdravem
Rozkopalová J.:-)

Dobrý den,
děkuji Vám za obrázek navíječe, moc jste mi pomohl. Já ho mám jak nový, ale potřebovala bych foto z jiné strany, abych věděla, jak jsou tam ty drátky uloženy? Kovovou páčku překontroluji a hned se do toho pustím. Nechce se mi na stará kolena kupovat jen navíječ.
Ještě jednou děkuji a přeji pěkný den.

Mám tam jen ty dvě pružiny, které jsou vidět, takže ta vlká se opírá o mechanismus a kryt, aby se kolečku pohonu dotýkalu. A malá spirála je k dorazu cívky. Možná tam něco chybí, protože to nedrží v poloze mimo provoz, ale to už nezjistím.