Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Vysušení mokrého sklepa pomocí systému Drypol

Zdravím kutilové, našel jsem na internetu tento přístroj na vysoušení zdiva pomocí elektroosmozy. Chtěl bych slyšet Vaše případné zkušenosti či názory. Děkuji!

Prostor k vyjádření dostaly obě strany, nyní tedy toto letité téma zamykám.
Pokud si chce některá z firem u nás dělat reklamu, nechť nás kontaktuje na e-mailu: info@poradna.net (Kurt)

Byl jsem na semináři o nových technologiích a mimo jiné tam informovali o "přetlakové" metodě řízeného větrání s nově vyvinutým revolučním ionizátorem, který je schopný vytlačovat vlhkost z prostoru, nebo taky třeba udržovat vlhkost ve vodě ve vnitřním bazénu a nepouštět ji do místnosti - pak se u bazénu prý dá třeba sušit prádlo. Asi jim to nějak funguje, například v hrobce Gryspeků, kde po nepovedené rekonstrukci okolí plesnivěly mumie, už prý mají vlhkost pod kontrolou...
Bez záruky, vzhledem k některým jiným technologiím, na tom semináři prezentovaným, by to mohl taky být další adept na "bludný balvan"...
Takže technologie možná už o chlup od roku '71 pokročila...

Vážení, já jako výrobce a prodejce systému DryPol, majitel společnosti Elektrofyzika s.r.o. k tématu diskuze mohu říct jen jedno: jsme s naším přístrojem na trhu 9 let s více než 3000 instalovanými a vysušenými stavbami. Jak by bylo možné 9 let prosperovat s nefunkčním zařízením? Mezi naše trvalé obchodní partnery patří např. Policie České republiky, Státní zastupitelství ČR, Česká Spořitelna, Stát ČR a mnoho měst a obcí. Negativně zatvrzelé příspěvky o nefunkčnosti přístroje DryPol jsou tedy dnes již úsměvné. Jedním z našich partnerů je zmiňovaný Ing. Balík, se kterým již delší dobu spolupracujeme. máme od něho několik doporučených a instalovaných staveb. Není nic snadnějšího než si tyto všechny skutečnosti ověřit. Michal Macháč, jednatel Elektrofyzika s.r.o., Vavřinec 89, 679 13, IČ 03054721