Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pazeni vykopu

Zdravim, planuju stavbu sklipku a potrebuju poradit jak co nejlepe a samozrejme co nejlevneji zapazit vykop 6x4 metry o hloubce 3,5 metru. Malo to neni, navic se pak ve vykopu bude betonovat a stavit sklipek. Milanske steny jsou taky reseni, ale drahe. Diky. M.

Pokud je dostatek místa, tak provést svahování stěn výkopu ve sklonu dle typu zeminy. Pak se nemusí pažit vůbec.

[tab2-big-image.jpg]

Více info ZDE. Budete mít sice výkop hlubší než je přípustné, ale jen o půl metru. To bych riskl s vyžitím o jeden stupeň vyššího sklonu.