Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čo znamenajú značky /číslá/ na prstene?

Dobrý deň!
Ponúkali mi na predaj "zlatý prsteň" vnútri je číslo 585 a pod tým 14K. Čo tie číslá znamenajú? Je to naozaj zlatý prsteň alebo len nejaké pozlatené.Nejaká iná značka tam není,len tie číslá.Popr cca akú cenu to môže mať? Poďakoval by som, keď by sa k tomu vyjadrili taký ľudia, ktorý v tom sa vyznajú.Za poradu vopred ďakujem. S pozdravom.

Čtrnáct karátů, obvykle tam bývá jen to trojmístné číslo, u těžších i punc. Jestli to je opravdu zlato takhle na dálku nikdo nepozná.

Ponúkali mi na predaj "zlatý prsteň"

Kto ponúkal? Z toho se dá možná zjistit víc, než z údajů na kroužku.

znamenat můžou ledasco.pokud jste ten prsten koupil za benzin od někoho na dálničním rozvaděči je to šmuk-nebo na parkovišti od bůh ví koho - má to nulovou hodnotu.

Bejvalku taky takhle napálili.utratila za kus pozlacenýho bronzu 3000,-.měsíc na to dalších 1500,- za zaručeně pravé naušnice i s puncem a těmi čísli co píšte.pokaždé zhruba ve stejné lokalitě.

Co vám poradim jestli jste to koupil, pozorujte okolí, tyhle hyjeny co jim "dochází benzín" jsou všude i třeba na dálnici, u vás u báráku apod.