Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím vyplnit díry v plechu

Zdravím, potřeboval bych vyplnit díry v plechu a v umělé hmotě po tlačítkách a konektorech. Aby se to dalo zabrousit a poté nabarvit aby nebylo vidět že tam byla díra. Co se na to používá?

V plechu "podlepit" jiným plechem (přibodovat, přivařit, přilepit), nerovnosti zatmelit třeba polyuretanovým tmelem na karosérie se skelnými vlákny, přebrousit, přelakovat. V umělé hmotě to bude horší, na ní nic nedrží. Zkusit také něčím podlepit, zatmelit tmelem podle druhu umělé hmoty. Je-li to nepolární plastická hmota (PP, PE, PS,...), nepůjde to prakticky vůbec, na té nedrží lautr nic. Leda nahradit celou děravou část novou, neproděravěnou.