Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Páková vodovodní baterie - jak rozebrat ?

Ahoj,

začala mi protékat páková vodovodní baterie v kuchyni, jelikož v tomto oboru nejsem nijak zdatný a nikdy jsem to nedělal, tak jsem si našel nějaké návody na netu ale narazil jsem na problém. Všude jsou návody jak se dostat ke kartuši, což se mi hravě podařilo, ale jelikož protékání vody je v jiném místě (viz. screen - odkaz níže), nevím jak baterii dále rozebrat a zdali to je vůbec možné, zdali tam je nějaké těsnění nebo budu muset koupit novou baterii ? Díky za všechny odpovědi.

http://www.sdilej.eu/pics/2308e5433e93b277520f2a6a 2fe5107d.jpg

Nemal som ešte rozobratú batériu,no najväčšia pravdepodobnosť je,že ju budete musieť vybrať z drezu a od spodu sa bude dať rozobrať,buď niejaká skrutka,matica alebo to bude len nasunuté a bude tam gumový o-krúžok príslušného priemeru,pravdepodobne dvakrát.

Značku si už nepamatuji, ale kupoval jsem ji někdy před 5 lety a dával jsem za ní něco kolem 2500, chtěl jsem aby měla keramickou kartuš. Pro těsnění jsem zašel do prvního obchodu, tam neměli a tvrdili mi, že to je kartuší, to se mi nezdálo. Zašel jsem do druhého a tam mi prodavačka řekla to co jsem si myslel, že to je těsněním v té otočné hlavici. Prodala mi těsnění za 50 Kč, složil jsem to a pohoda. Tak ať to těsnění ani kartuš nepotřebuješ a bude nejlíp ;-)