Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zapojení syntetizéru

Dobrý den.
Dnes jsem si koupil syntetizér a nevim jak ho zapojit. Má mono velký jack výstup a chci to zapojit do věže, která má stereo cinch vstup. Jaký kabel koupit případně vyrobit (není problém). Nechci dělat pokusy abych neodpálil věž nebo neudělal něco se syňťákem. A hrát to bude mono, nebo jde z toho mona nějak udělat stereo? Díky moc za reakce, zdraví Petr.

Zapojis jeden drat z jacku (koncovy kontakt) na stredove v oboch cinchoch. Zem (obal) jacku na zem (obal) oboch cinchov. Nic sa neodpali. Mozno to aj predavaju (mono jack na stereo cinche), nehladal som.
Hrat to bude tak, ze z oboch kanalov pojde to same.