Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Solární panely na výrobu elektriky

Zdravím, nevíte co je natom pravdy? Někde sem slyšel, že když bych si pořídil solární panel, abych ušetřil za elektriku, že se z toho dá elektřina i pouštět do sítě a že by za to dodavatel elektřiny mohl i platit. Nevíte jak to funguje a jak to je složité? Když o tom tak přemýšlím tak dát to na střechu garáže by nebyl takový problém, a jelikož tam skoro nic nespotřebuju, tak by to pořád pouštělo elektriku do sítě a elektroměr by se točil pozpátku? nebo jak to je jen tak pro zajímavost? myslíte že by se natom dalo vydělávat?

GridFree – začněte nyní

Začít s GridFree je velmi jednoduché. Pokud máte nějaké spotřebiče, které trvale nebo alespoň přes den odebírají 200W a více, pak zakupte jeden solární panel s mikroměničem a buďte GridFree. Pokud máte zařízení, která odebírají více energie, pořiďte si panelů a mikroměničů více.

Cesta k úsporám je pro Vás otevřena. Solární panel můžete umístit nejen na střechu, ale i na balkón nebo dokonce i před okno. Tam, kde svítí slunce, tam je pro vás dostupná bezplatná energie. Tak již neváhejte.

"http://www.ekobydleni.eu/solarni-elektrarny/vyrabe jte-si-elektrickou-energii-sami-budte-gridfree"