Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Divoká dlažba - jak na to?

Chystám se u domu vyřešit stání pro auta, která v současnosti parkujeme na trávníku, který se s příchodem podzimu změní v bažinu. Zatravňovací dlaždice se mi hrubě nelíbí a zámková dlažba by také nebyla žádná krása. Napadlo mě položit na inkriminované místo tzv. divokou dlažbu z žulových odseků, které lze sehnat za docela příjemnou cenu a určitě by nevypadaly zle (zvlášť když bych zachoval větší mezery, které by zarostly travním drnem).

Nemám ale představu, jak postupovat. Předpokládám, že odseky budou nepravidelné, nejen různě tvarované, ale hlavně různě vysoké. Tím pádem nebude možné nejprve si vyrovnat podklad a pak je tam sázet.

Neměl by někdo nějakou zkušenost či tip, jak na to?
Díky

Nějaké základní vyrovnání nahrubo se provede a pak se pokládá do šňůry. Pod každou kostku se buď přihodí, nebo podhrábne. Důležitá je dostatečná vrstva jemné drti 4 - 8 mm do které se dláždí. K dláždění stačí zednické kladívko ale profíci používají dlaždičské kladivo. To je takový mutant kladivo-motyčka na krátké násadě a hlavně je těžší.
Jinak se ten postup těžko vysvětluje. Chce to okoukat. Nic moc jsem nenašel tak alespoň toto:

watch