Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr mikropájky

Ahoj lidi, rozhodl jsem se pro koupi nové pájky tu co mám je z lidlu a nedají se na ní měnit hroty takže je už k ničemu. Nepotřebuji nic ultra super jsem kutilský páječ, jednou za dva měsíce občas něco spájím a odpájím. Cenu nechám na vás nebudu dávat rozpočet, ale nemusí to být nic extra obyčejná stanice, kde budu moc měnit hroty, tot vše. Děkuji za pomoc.

K tomu nepotrebujes nahradne hroty, to neni kram z lidlu :) Mam ho uz roky a hrot je jak novy (cisti sa to o mokru spongiu pri pajkovani a je to regulovane nepalis hrot jak na koliku z lidlu.
Len to regulacne kolecku sa ti ulomi tak si tam nastav nejakych 330-350 aby ked sa urve si to mal nastavene spravne :D
Keby si chcel hroty tak mas tam cosi v sekcii tuning und ersatzteile, ale zda sa mi to divne. Skus si to najst na conrad.cz
http://www.conrad.cz/vyhledavani?text=TOOLCRAFT+JL S-03 dokonca aj nejake so stojanom tam je :)