Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na co pověsit kliprámy?

Já do panelu normálně vyvrtám díru, natluču tu nejmenší Fischer hmoždinku do betonu, zašroubuju myslím trojku nebo třiapůlku šroubek do dřeva s kuželovou hlavou a ono to akorát zapadne do otvoru v tom klipu a drží to dobře.
Pokud bude zájem, můžu doma zkontrolovat ty rozměry šroubku...
PS: když mi kdosi radil ocelové kalené hřebíčky, taky se mi akorát loupala omítka...