Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno sádrokartonová podlaha

prosím Vás je možno použít do podkroví na podlahu tuto skladbu. Vyrovnání liaporem 2-7cm potom místo osb desek bych dol sádrokartonové desky 2xdo kříže a ne to plovoučku . díky za názory nebo jinou variantu . sádroš chci dát z duvodu že je levnější než osb. nebo je to blbost

Ano. Pro podkroví s nenáročným provozem je to možné. Ne však do kříže. Obě vrstvy na vazbu ve stejné ose, jen o polovinu přesazené jestli mi rozumíte. Obě vrstvy mezi sebou lepit a prosponkovat v rastru cca 25 x 25 cm sponkami 20 - 23 mm. Sponky NESMÍ projít skrze obě desky! Přetmelit spáry a na podložku položit plovoucí podlahu.