Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem myčka Whirpool

Při nastavení programu začne blikat vypínač, myčka pustí odčerpávaní, které za chvilku přestane a pak jenom bliká, jakoby se zablokovalo dokončení programu. Co s tím?

Jako první je nutné zjistit, jestli ve spodní vaně pod myčkou není voda. Tak je havarijní plovákový spínač, který dovolí pouze vypustit vodu a nic jiného. Zjistíte naklopením myčky dopředu.
Někdy má blikání systém, kterým myčka hlásí chybu.