Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak dostat z ruky montážní lepidlo-zaschlé ?

Dobrý den.

Nevíte nebo nemáte + nějaký nápad - někdo zkušennost, jak dostat zatuhlé montážní lepidlo z ruky - prsty ?

Vyzkoušel jsem mimo jiné i aceton, toulen, ale nedaří se mi to dostat z prstů + dlaň. Naivně jsem si myslel, že stačí zatřísnění rozetřít hadrem při práci a po práci, že vše odstraním nějakým ředidlem, ale již vím, že to chtělo odstranit důkladně při potřísnění ihned. Děkuji.

Skvělý nápad! Již hotovo - před chvílí. Po 2x1/2hodině ruce od lepidla-montážní pěna- čisté, prohřáté a heboučké. Ruce jsem pak nakonec ošetřil krémem. Po 1/2h jsem oloupal co šlo lehce a zbytek po další 1/2h dočistil zbytek. A bez chemie. Přidal jsem do vody ještě 1 citrón. Přiště si budu pamatovat, že čistit ruce je třeba vždy důkladně HNED. Moc díky.