Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem televizor mi nejde zapnut

nazdar,mam taky problem ze nejde mi zapnut televizor,je znacky sencor a ma asi 3-4 roky..cervena dioda ktoru ma mi blika..zosilnie a stlmi sa..takto sa to opakuje...neviete priblizne cim to moze byt? moj odhad je bud nejaky odpor abo dnu v telke nieco specene... diki

Taký istý problém som mal aj aj s LG televízorom najprv vypadával obraz - klasická oprava buchnutie na tv a prišlo obraz naspäť - a nakoniec sa to nadalo zapnúť ani s diaľkovým ovládačom ani s gombíkom na tv. Vyniesol som to do garáže že bude to ešte na súčiastky dobre, a minule len tak som to skúšal zapnúť - zapol som to do elektriny zatlačil som gombík a naskočil obraz, ale už to nehám tam.Má to už asi 14 rokov.