Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kde je možné získat klíček na otevírání náhrobní skříňky na světýlko

Dobrý den, prosím , kdo mi poradí, kde je možné získat klíček na otevírání náhrobní skříňky na světýlko. Jedná se o klíček, který má vnitřní čtyřhran cca 3,6 x 3,6 mm. Obdobné klíčky bývaly k natahování hraček na pérový pohon, ale již nikde podobné nejsou.
Děkuji za každý typ a nebo radu.
Změna předmětu, původně: klíček (Kurt)

Dobrý den pokud se nesežene u hodináře tak vzít slabostěnou trubičku a čtyřhránek(třeba skobičku )a přetvarovat trubičku na čtyhran , sám jsem jich několik dělal ,dnes se to řeší tak že je tam jen perko co drží dvířka.