Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Regulační potenciometrcký pedál.

Potřeboval bych regulovat otáčky minivrtačky nožním ovladačem.Nevíte někdo jak takový ovladač vyrobit,nebo z čeho by se dal použít (napadlo mně,třeba s ovladače autodráhy)nebo nějaký návod,jak by se dalo vyrobit doma?

No.regulátor mám už delší dobu a vrtačka na něj běží perfektně ale bohužel jsem nusel otáčky nastavovat potenciometrem na panelu ručo.Tak musím vytvořit nějaky ten pedálek.Taky bych chtěl dát do krabičky z regulátorem přepínač,kterým bych přepínal ovládání ručního potenciometru a nožního abych mohl regulátor využívat také na jiné věci.