Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spálený IO v notebooku, typ?

Zdar. Viz přiložený obrázek, IO vlevo je (asi) BA1366 (nebo BA1363), ani jedno jsem na netu nenašel, co to je. Ale spíš by mě zajímal ten vyhořelý, co to je. Přečtu na tom jen 4466 a to určitě není typ obvodu. Je to napájecí část notebooku Lenovo G575. Notes se na chvilku zapne a hned se zase vypne. Nemá někdo tušení co by to mohlo být? Dík.

Však je to tranzistor v pouzře SOIC a aby zvýšili možný proud, spojí několik nožiček dohromady, většinou bejvá 3xD, 1xG a 4xS. Dá se tam dát téměř cokoliv s podobnými parametry.