Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Předělání repro

čaute lidi potřeboval bych poradit .) mam v planu si teď koupit něaký levný přenosný repráček k telefonu. Potom bych ho chtěl rozdělat vypojit ten repraček a napojit na to draty ktere by vedly k repraku od pc což samo o sobě pro mě nebude problém ale potřebuju spís poradit jak to pak vyřešit s baterkou aby se hned nevycucala .. nevíte jak udělat aby to déle hrálo ? děkuji za jakekoliv info :)

První možnost :
Do repráku dát větší baterku

Druhá možnost :
Koupit toto a zadělat do krabičky. Pokud to má být přenosný /asi jo/ tak do krabičky k tomu dát baterku + nějaký konektor na nabíjení, vyjde to daleko levněji.
Funkčnost toho "Modrýho zubu" mám ověřenou, funguje dobře, dosah uspokojivý. Osobně to mám zadělaný v domácím kině a když ležím s NTB v posteli, tak zvuk jede právě přes tohle ...