Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výrobník limonády

Zdravím.
V jedné firmě mají takový výrobník limonády. Hadičkou se přivede Co2 z bomby, dále pak přívod vody z kohoutku. Dovnitř se nalije sirup a pak pomocí klasické kelímkové pákovky se z toho čepuje krásně vychlazená limonáda. Nevíte jak se ta mašina nazývá a nebo kdo to dělá ? Díky.

Zkus Masoprofit, to je bazar kuchyňských a hospodských strojů, tam by se dal postmix sehnat imho do 10 000. Nebo si zařiď hospodu a Coca-cola ti půjčí postmix do putyky na na výrobu jejích limonád :)). Ovšem problém bude se sirupy. Dávají se do toho originál sirupy od výrobce Coca-Coly nebo jiných limonád, normální lesní směs ti v tom akorát příšerně vypění...