Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě chatky

Dobrý den,
Chtěli bychom koupit nějakou chatku na zahradu. Nejprve jsme se dívali na nějaké roubené chatky, ale cena je dost vysoká. Chtěli bychom tam jezdit i v zimě. Nemáte nějaký tip na chatku nebo dřevostavbu za rozumný peníz?
Děkuji
Ota

také jsem se letmo díval na ceny nějakých dřevostaveb "na klíč" a můj závěr byl, že za stejné peníze si člověk svépomocí postaví normální zděnou chatku, domek ... u těch dřevostaveb je důležité řešení ochrany před vnikáním nasycené vodní páry do konstrukce ... a přijde mi, že tyhle věci je lepší si udělat sám ...