Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradte mikropajku

Ahojte, rozhodol som sa kupit mikropajku a chcel by som sa vas popytat na skusenosti s nejakymi konkretnymi modelmi. Som vyuceny elektronik, no tuto pracu nerobim, iba obcas doma nieco menej narocne opravim. Dôlezita je pre mna aj cena, ktora by v ramci moznosti mala byt co mozno najnizsia :)

Já mám tuto , mám ji už nějakých 5let a za tu dobu jsem vyměnil pouze pájecí hrot, protože mi uhnil, jinak pájí skvěle, rychle se nahřívá a vydrží. Kdysi byla o trochu levnější, okolo 1200,-Kč ...