Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem napetova delicka pro voltmetr

Dobry den, stavim si stavebnici s ICL7107 a mam to hotove, potreboval bych jen doplnit odporovou delicku napeti, ale nejsou k sehnani spravne odpory.
Potrebuji pro mereni tohoto napeti- tyto odpory
Netreba- na primo do 0,199 V
9 M- do 2V
900 K- do 20 V
90 K- do 200 V
9 K- do 2000 V
A posledni 1 K, ale ten neni problem
Ono se totiz prodava jen 9,1 M, 910 K, 91 K a 9,1K
Hledal jsem v gme, ges a nic.
Poradite, kde to koupit, nebi zapojit jinak, aby ta delicka byla k potom presna, dekuji

Také jsem se díval a ono to fakt není, dá se sehnat nějaký předřadník, ale je drahej, s poštovným hodně přes 200Kč. Pak jedině skládat 9x 1M0 na 9Mega, ale koupit pár kusů navíc a vybrat to tak, aby to bylo podle měřáku co nejpřesnější
Jinak přesnost je u tohoto měření důležítá, ale stejně nic není.