Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krosové kolo - Za kolik by se dalo prodat?

Zdravím,
absolutně vůbec se nevyznám v kolech. A potřebuji jedno prodat. Za jakou cenu by se dalo prodat?
Je to APACHE WAKITA DISC velikosti 23 velice lehké(hliníková slitina 6061), několik let staré, ale velice málo používané.
Problémem je prasklý můstek mezi tlumiči - prasklo to hned chvilku po koupení kola, bohužel jsem kašlal na reklamaci a teď už je na ni pozdě jinak jsem s tím jezdil celou dobu a v pohodě, ale určitě to bude lepší vyměnit.
Dále jsou rozežrané gumové rukojeti řídítek(jezdíval jsem na brigádu a pracoval jsem tam s oleji, měl jsem to kousek domů tak jsem si neumýval ruce a ten olej je trochu naleptal, ale to je otázka pár korun.
Kolo stálo jako nové 20000kč. Za kolik by šlo teď prodat? 5000? méně více?
fotky zde:
http://sport.bazos.cz/inzerat/42814296/Apache-WAKI TA-DISCG-vel23.php

Díky moc za rady těm co tomu rozumí.
Přeji příjemný víkend.

Zdravím, škoda té vidlice, ale zkuste to za těch 7000,-Kč, rozhodně lepší toto, či nějaký Olpran z HyperSuper. Napište tam popis přehazovaček a dalších komponent-mělo by to být v dokladech ke kolu. Nahoďte to ještě na Sbazar, ale počítejte s tím, že se někdo chytí třeba až začátkem jara.