Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kde koupit náhradní díl na sporák MORA?

Tady
EryH0
jsem před lety kupoval nějaké náhradní díly na kombinovaný sporák MORA 2135. Teď se mi na tom sporáku rozsypalo tlačítko na zapalování vařičů.
Nejsem pražák, tak se chci zeptat místních, jestli tam ta prodejna ještě furt je, případně jak má kolem svátků otevřeno. Eventuálně, jestli nevíte o jiných prodejnách, kde bych mohl uspět.

Kdyby náhodou ve vámi hledané prodejně neměli, byla další prodejna s náhradními díly na MORA v Praze ve Vysočanech na hlavní ulici - Sokolovské, naproti bývalé samoobsluze Rokytka zhruba mezi radnicí a poliklinikou, přesněji když se vyjde z tunýlku od nádraží Vysočany dolů Paříkovou ulicí, tak na křižovatce se Sokolovskou pár kroků doprava.

Teď jsem našel alespoň jeden odkaz, snad vám pomůže - viz http://www.edb.cz/firma-375165-borivoj-valicek-pra ha-9-vysocany