Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myčka Indesit DSG 573 - hlásí chybu A 5

Dobrý den, moc moc prosím, nevěděl by mi někdo pomoct - mám stříbrnou myčku zn. INDESIT DSG 573 (asi 4 roky) a teď, když ji zapnu, začne napouštět vodu, po chvíli ji ale vypustí a na displeji začne hlásit chybu A 5. Našla jsem si, že by to mělo znamenat něco jako: Tlakový spínač nebyl resetován. Netuším ovšem, kde takový spínač najdu. Myčku jsem zapla, vypla, vytáhla ze zásuvky...ale stále to hlásí tuto chybu - při jakémkoliv programu mytí. Už opravdu nevím co s tím. Předem děkuji za jakoukoli pomoc.

Obávám se že může být vadná řídící deska ceny řídících desek jsou cca od 2500 Kč nahoru dle typu zařízení. V návodu se kokněte zda není někde popsán restart myčky vím že u pračky indesit to v návodu bylo.