Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vodítko tažného prvku ledničky

Dobrý den, již několik roků mám v kuchyňské lince zabudovanou ledničku s mrazákem zn.ARDO - typ ICO 320 SH - 1 a u otevírání mrazáku jsem ulomil t.zn. vodítko tažného prvku zhotovené asi z nějakého silonu, které vlastně dovoluje kluzný pohyb mezi dvířky mrazáku a krycími dvířky kuchyňské linky. ( pro informaci přikládám nákres ).
Obrátil jsem se na opravny zabývající se ledničkami ARDO, ale nikde jsem neuspěl.
Obracím se proto na tuto poradnu, zda mi někdo neporadí, kde požadovaný díl zajisti, popřípadě, zda je zde někdo, kdo by byl ochoten za rozumnou cenu vyrobit 2 ks tohoto vodítka dle přiloženého výkresu. Materiál si představuji nějaký tvrdší Al, případně nějaký tvrdý polyamid.
Všem předem mnohokráte děkuji za všechna doporučení a přeji hezký den.

Zkus ještě kontaktovat výrobce kuchyní, ti by to mohli taky mít...
Pro majitele jakékoliv frézky by to neměl být problém, neznáš ve svém okolí nikoho?
Co si představuješ pod takovou "rozumnou cenou"?
Nahoď částku k jednání, já jednoho známého s frézkou mám...
PS: jestli vidím dobře, ten výkres je tradiční ruční práce - tvoje?
To se dnes už moc nevidí, zřejmě starší škola že?

sice nevím jak to tam je přidělané páč my máme volně stojící, ale nedal by se teoreticky použít díl z jiné lednice? Vždyť jde o to přidělt dvířka lednice k dvířkám skříňky a asi je jedno jak ne? Možná o díru víc do dveří lednice.

Třeba Elektrolux prodává každý šroubek - Montážní sada 1kc

Montazni sada

Aspoň už vím, že nebudu nic kupovat u ARDO - to je jak ETA, taky žádný náhradní díly...

a tady jeste jak se to montuje 22 (tohle je pro zmenu whrilpool, ale system je zda se stejny)

jeste me napadlo, ze by se to dalo ubastlit z plechu, ja nevim 4mm, to by snad mohlo stacit ne? normalne strihnout a ohnout. videt to stejne nebude tak nejaky zapousteni hlav sroubu atd je jedno ne? hlavne ze v tom jezdi to voditko. jeste bych to namydlil a pak to musi litat i kdyby nechtelo ;-)