Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nábytek- křeslo

Zdravím, mám zítra cestovat Šumperk- Olomouc- a možná BRNO.
Tak se ptám, znáte někdo dobrýho prodejce nábytku v Olomouci?
Má žena si vzpoměla, že jí v obýváku chybí toto křeslo:
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S798252 06/#/S79825206
Tak jen, jest-li víte o něčem podobném, křeslu, prodejci.
Jsem absolutně mimo a jen jsem dnes v Šumperku shlédl v jednom krámu podobné a to stálo 2690, což je asi pálka.
Poradíte prodejce v Olomouci, nebo rovnou podobné dobré křeslo?
Dřevo světlé
Potah cihlová barva, máme takto malovanou zeď.
Děkuji předem všem i těm, co jsem asi vyrazil dotazem dech
Díky:)

Děkuji všem za info.
Co se týče váhy- nosnosti, asi bych se nebál, protože uvádějí:
Užitečné informace
Rám snese zátěž až 170 kg.

Žena je pírko, ale já mám těch hezkých 115
A to už je co říci. V případě reklamace bych podle OZ neměl platit žádné výdaje, ale prodejce. Takže by to IKEA měla zaplatit...
Navíc, do Brna se mě moc nechce, je to štreka a k tomu tento rok jsem nekupoval dáliční známku, takže buď
10 denní za 390 Kč
nebo na celý 2015 za 1.500 Kč
A to už leze do peněz.
Ono se do Brna drncat po okrskách nebude asi žádná slast a časově také ne.
Na dobírku nezasílají...
Díky