Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Střecha modifikované pásy... co a jak,postup.. rady

Zdar,potřebuji poradit s výběrem materiálu na opravu střechy na garáži. Chci,aby to chvilku vydrželo,plán mám takový,že stávající střechu mechnaicky očistím,střecha je plechová,falce ztluču co to půjde,natřu penetrací pod lepenku-modifkované pásy tram chci,je tam i malý sklon střechy..

OTáZKA zní------- Stačí tyto modifikované lepenkové pásy lepit pouze na plech,který je napenetrovaný nátěrem pod lepenku.. nebo pod to dát ještě něco? Ty pásy dávat až na nějaký podkladní asfaltový pás???
Dík.

Modifikovaný SBS pás je způsobem užití stejný jako běžný oxidovaný - IPA, tedy navařit na penetrovaný plech. Tento pás není odolný UV záření, tedy potřebuje další vrstvu ideálně dalšího pásu s minerálním posypem. Skladba tedy má být: plech, penetrace asfaltová, SBS pás např typu Glastek a na to další SBS pás s břidličným posypem (DEKOR).