Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LED žárovka svítí slabě?

Zdravím. Jak je možné že jedna LED žárovka (mám v koupelně v lustru 4 LED žárovky G9), začala jakoby skomírat? Ne že by přestala svítit, ale svítí tak na 10% oproti ostatním, všiml jsem si toho dneska, doteď svítila normálně. Vždyť LEDky by měly svítit na 100% dokud prostě nevypnou.

No pokles 15% to není, minimálně 90% a ne pozvolna ale okamžitě. Kupované jsou v JANČA, mám odtud LED žárovky ve skoro celém bytě už 3 roky a maximální spokojenost. Značka ORO možná? Intenzitu svícení jsem porovnával s OSRAMkou a vyrovnají se. Ta co odešla je ale jiná jak jsem psal s paticí G9, ty mám jen v koupelně.
Díky za info o LED, budu si pamatovat. :-)