Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Akumulátor Ferm

Zdravím. Doma mám aku vrtačku od Fermu typ FDC-1800K. Jsou v ní baterie FDC-1800B. Nemá někdo zkušenosti s tím, zda by v moji aku šli použít baterie z typu EBF-1800?
Jde mi o to, že já už mám obě baterky úplně mrtvé, ale jinak funguje a jsem s ní celkem spokojený. A místo abych kupoval kolem 700 Kč jednu baterku, tak bych koupil za 1200 aku i s dvěmi bateriemi a měl bych dvě aku a dvě baterie.

No tu aku mám taky a baterky odešli cca po 6 měsících.Mám baterii po aku Einhel 14V.Tak pomocí gumy ji upevním na tu Fermku a ono to vrtá bez problému.Ale než bych kupoval nové aku tak jsem v Lidlu koupil za pár korun Parkside.Ono to vyjde levněji než kupovat nové aku.