Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno velmi pálivé jídlo

potřebuji poradit jaké je jídlo nebo omáčka nebo prostě nějaké pálivé jídlo.
Jednomu známenu chci koupit k vánocům opravdu pálivé jídlo vyskoušel všechny chio chipsY také vyskoušel WASABI a říká vůbec nic tak nevím co mu mám koupit aby to pořádně pálilo :-D já osobě sem ochutnal 1 chips wasabi a pálilo to ja kčert a on sežral celej pytlík a nic

Scovilleho_stupnice

tie chipsy to bude tipujem niekde v rozsahu max. par sto, inac by to nikto nezral :) Ked mu tam nakrajas zopar cerstvych Jalapenos, tak bude snad spokojny. Ked ne, tak maj v zalohe nejake habanero, ale daj pozor aby ta z toho nepalili aj prsty ked to chytis do ruky, chytaj to v zvaracksych rukaviciach :D Ja osobne take veci nezerem, maximalne ked u mexicana nieco s Jalapenos.

P.S. inac wasabi je podobne chrenu, a ne chili papricka. Chren drazdi jak svina tiez vo vysokej koncentracii, ale to by si ho musel mat cerstvo rozmixovany surovy koren, a nie nejake kupene picoviny zavarene. (pri otvoreni mixera v ktorom si prave mixoval chren nedychat a mat oci aspon meter od toho, inac ta porazi. Ked mu to vylejes do jedla, tak porazi jeho :D P.S. inac ten chren dost rychlo prcha, takze to musis mat v zavretej nadobe a neskladovat to viac jak den max par dni, inac ta stiplavost vyprcha.

Kbybys byl z blizka, mam ted par prebytecnejch habaner a jiste limitovane mnozstvi Jolokili, Trinidadu a pro nejlepsi kamarady i California reaper.
Jinak z komercnich vrele doporucuju satan's shit. Prijemna palivost a ovocna chut v niz dominujou maliny. Samozrejme ze moje domaci omacky jsou lepsi(jak jinak), ale tohle je docela fajn.