Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr vrtacího kladiva

Dobrý den,
ráda bych svému manželovi koupila vrtací kladivo které se mu rozbilo. Chtěla bych aby se tomu starému alespoň vyrovnalo. Měl BOSCH PBH 2 R z roku 1993.

-Dvourychlostní převodovka
-Příklep 5 700
-Otáčky 2 900
-Vrtání do betonu 20 mm sds+
-Vrtání do železa 13 mm
-Vrtání do dřeva 30 mm

Více informací na vrtačce není. Předem děkuji za pomoc.

Dobrý den, z vlastní zkušenosti bych doporučil toto: hitachi-dh24ph
Pro srovnání s Vámi uvedenými parametry:

Plynulá regulace otáček v rozmezí 0 - 3950 za minutu.
Příkon (W) 730
Max. průměr vrtání ocel (mm) 13
Max. průměr vrtání do dřeva (mm) 32
Max. průměr vrtání betonu (mm) 24
Max průměr vrtací korunky (mm) 25-50

Systém upínání vrtáků je taktéž SDS+ takže lze použít vrtáky, které manžel používá nyní.