Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nahození staré plotové podezdívky

Chtěl bych obnovit povrch podezdívky u plotu. Teď tam je břízolit, ale už to opadává.

Myslel jsem, že bych to "našpricoval" směsí multibatu a hrubého písku pomocí mlýnku.

Jen nevím v jaké ideálním poměru ten špric namíchat.

Nebo pokud by měl někdo nějaký lepší nápad, rád uvítám.

Za všechny připomínky a nápady děkuji.

jvdc, děkuji za email.
Osobně nemám s touto surovinou zkušenosti, ale po přečtení technického listu bych postupoval dle návodu. Jen přiředil dle potřeby.
jelikož nevím jak vypadá Vaše podezdívka, asi není izolována, obával bych se odmrznutí. Asi bych šel do sanačních prostřiků...
třeba
http://www.basf-cc.cz/cs/produkty/Zateplovaci/Sana cniOmitky/PrinceColorSANO04/Pages/default.aspx