Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Matrace

Zdravím,

ráda bych se zeptala. Kde sehnat matraci 190x140. Konkrétně na tuto postel http://www.nabytek-aldo.cz/postel-pro-studenty-inf inity-3612lc14/ ,kde je napsáno, že s úložným prostorem (šuplíkem) si musím sehnat matraci 190x140. V jiném případě by to bylo 200x140. Bohužel, nikde nemohu najít žádnou takovou matraci. Vše se se vším "kříží". Chtěla jsem konkrétně tuto mabo-riva .V žádném obchodě není napsáno že je 140x190, přestože mi to přes to vyhledalo. https://www.maxi-postele.cz/Matrace/Matrace-90x200 /Matrace-Mabo-Riva-14-90-x-200-cm dokonce zde je napsáno, že je to 1490x200. I kdyby to byla chyba a mělo to být 140x190, jak vyžaduji, tak pod tím je opět napsáno 200x140 a já už se v tom vážně úplně ztrácím :(

Hledám tedy matraci co nejpohodlnější a zároveň co nejvýhodnější na rozměr 190x140.
Přivítam jakýkoliv tip, děkuji

Ahoj, ráda bych se poptala na výběr matrace. Podle čeho jste vybírali?? Ráda bych koupila nové matrace rodičům, a nějak se ve všech těch radách a doporučeních nemůžu rozhodnout.
Hezké články jsem našla zde:
http://bydleni.idnes.cz/jak-vybirat-matraci-a-rost -zeny-maji-jine-pozadavky-nez-muzi-plu-/dum_osobno sti.aspx?c=A101201_212330_dum_osobnosti_rez
caste-dotazy
Nějakou představu samozřejmě mám, chtěla bych 2 matrace - pro každého vlastní, nejlépe rozdělenou do 7 anatomických zón a spíš vyššího charakteru, rodiče už nejsou nejmladší, tak myslím, že by jim to mohlo vyhovovat. Problém mám s výběrem materiálu, myslela jsem, že vyberu nějakou variantu moderně vyrobených pružinových matrací, ale hodně lidí mne od toho zrazuje, že se jedná o starý typ a ať pořídíme pěnové matrace... Z toho mám ale obavu já, naši pěně moc nevěří, máma má strach, že mají nízkou životnost...nemají problém s nadváhou, ale táta je přece jen robustnější postavy, tak nevím jak správně rozhodnout.. Nějaké rady, nápady, zkušenosti jak vybrat co nejlépe??

Máme matraci Tempur z obchodu Pokud máte zájem o placenou reklamu, ceník je nahoře. (karel). Dobře kopíruje tvar těla, takže netlačí a zároveň není moc měkká takže z ní nebolí záda, protože je pro ně oporou.Je to známá kvalitní značka takže s ní počítáme už napořád.