Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Meteostanice

Prosím Vás ,jestli někdo používá meteostanici ,tak jakou. Chtěla bych si jí koupit a tak se chci zeptat na vaše názory ,popřípadě jak jste s ní spokojeni .Děkuji

Opravdu si myslíte,že nějaká krabička za pár stovek předpoví počasí líp než meteorologové s jejich družicemi a superpočítači s daty z celého světa?
Nebo líp než Dagmar Honsová?:-)(To byl vtip,ta to předpoví vždy opačně,asi jí chcípla rosnička a blbne křišťálová koule).To už bych věřil spíš těm serverům na internetu.No nějaký smysl doma to má-vidím,kolik je venku stupňů.Ale na to mi stačí teploměr s čidlem.A jestli prší,na to stačí okno.:-)

Meteostanici (alespoň to co si pod tím pojmem představuju já ) si pořizujou lidi, které baví počasí sledovat. Tedy ne předpovídat, ale spíše dělat nějaké záznamy. Proto chtějí kromě teploty a tlaku znát třeba taky směr a sílu větru. Pokud chci předpověď, kouknu se na internet a nepotřebuju k tomu krabičku. Já třeba používám tyhle stránky plus Aladina.